GOGUMAX DC

GOGUMAX DATACENTER
SOFTWARE OFFICE

Oyuncu, Video Editör ve Yayıncılara hizmet üretmek amacıyla 2009 yılında Görkem Bayramoğlu tarafından kurulan GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş ilk veri merkezi yatırımının planını yaparak 2018 yılında Türkiye ve Dünya'nın ilk mini "Fiziksel Ekran Kartlı Veri Merkezi"'ni kurdu.

Evindeki Bilgisayarın Aynısı sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinen şirketimiz ile 1000 Kapasiteli "Mini DC" üç yıl içerisinde büyüyerek 2021 yılının ilk çeyreğinde 25.000 kapasiteli "Dünya'nın ilk ve tek Ekran Kartlı Veri Merkezi" üvanını almış oldu.
İş modeli ve Marka Koruma planlaması ile birlikte TPMK tarafından gerekli tescil işlemleri tamamlanarak hizmet alanı genişletildi.
BTK tarafından Yer Sağlayıcı ve Servis Sağlayıcı olarak gerekli tescilleri tamamlandıktan sonra kurumsal olarak müşterilerine profesyonel hizmet alabilmeleri için gerekli yatırımlara devam eden şirketimiz, sektördeki "Liderliğini" bir kez daha yenilemiş oldu.
GOGUMAX DC, %100 Fiziki güvenlik, kesintisiz enerji ve iklimlendirme sistemleriyle en yüksek teknoloji ve deneyimli teknik ve satış ekibi kadrosuyla müşterilerine 7/24 hizmet sunuyor.

Veri Merkezi

GOGUMAX DC, İzmir / Karabağlar'da bulunan 1500m² alan üzerinde konumlandırılmış 25.000 sunucu kapasiteli ikinci nesil veri merkeziyle 1500'ü aşkın müşterisine Ekran Kartlı Sunucu hizmetleri sunmaktadır.

GOGUMAX DC sunduğu bazı hizmetler;

  • Ekran Kartlı Render Sunucuları
  • Ekran Kartlı Canlı Yayın Sunucuları
  • Ekran Kartlı Oyun Oynama Sunucuları
  • Türkiye Virtual Dedicated Server
  • Ekran Kartlı Sunucu Barındırma
  • Sunucu Barındırma
  • Socks5 Game Proxy

GOGUMAX DC üst düzey fiziki güvenliği, iklimlendirme altyapısı ve yedekli internet erişimi ile üst düzey çalışma alanı ile fark yaratmaktadır. GOGUMAX DC deneyimli ekibi ile resmi tatil günleri dahil 7 gün 24 saat müşterilerinin hizmetindedir. Türkiye'nin ileri gelen Youtuber'leri, MMORPG Oyuncuları, ve Video Maker'leri 2018 yılından beri tercihini GOGUMAX DC'den yana kullanmıştır. GOGUMAX DC 12 Yıllık tecrübesi ve tam yedekli altyapısı ile SLA şartları gereğince müşterilerine %99,98 oranında "uptime garantisi sunabilmektedir.


0
Toplam Kapasite
0 +
Aktif Sunucu
0 +
Aktif Müşteri
0 +
Çalışan Sayısı