GOGUMAX DC

İADE SÖZLEŞMESİ

Aşağıda bulunan iade sözleşmesini hizmet satın alan tüm müşterilerimiz kabul etmiş sayılmaktadır. 1. GOGUMAX DC üzerinden kiralanan tüm hizmetler için dönem ödemesi gelmiş/gecikmiş sunucular için ücret iadesi bulunmamaktadır.

GOGUMAX DC hiç bir mazeret göstermeksizin hizmetinizi askıya alarak kullanmadığınız günlerin ücret iadesini sağlayarak hizmet almanızı sonlandırabilir.

2. GOGUMAX DC üzerinden aldığınız tüm hizmetler aylık olarak otomatik yenilenmektedir. Bu nedenle hizmet yenileme tarihinden en geç 7 gün içinde iade talebi oluşturulmamış hizmetlerin faturaları müşterilerimize gönderilir.Bu kuralı yerine getirmemiş müşterilerimiz hizmet iptal / iade talebinde bulunamaz. Gönderilen faturanın 7 iş günü içinde ödenmemesi durumunda avukatlarımız tarafından resmi yazı ile haciz işlemi başlatılmak için gerekli müraacatlar yapılmaktadır.

3. GOGUMAX DC tarafından alınan hiç bir hizmette iptal yada iade hakkı bulunmaz sitemize kayıt olmuş tüm kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılır. Hizmetten memnun kalmadığınız taktirde iptal talebi verebilir hemen kapatılmasını yada süresi bittiğinde kapatılmasını talep edebilirsiniz. ÜCRET İADESİ YAPILMAZ...