GOGUMAX DC

İADE SÖZLEŞMESİ

Aşağıda bulunan iade sözleşmesini hizmet satın alan tüm müşterilerimiz kabul etmiş sayılmaktadır. 1. GOGUMAX DC üzerinden kiralanan tüm hizmetler için dönem ödemesi gelmiş/gecikmiş sunucular için ücret iadesi bulunmamaktadır.

1a. Oyun Oynama Sunucuları; T.M.K haricinde tutularak hizmet teslimi sonrası 6 saat içinde memnun kalınmadığı taktirde iade bildirimi yapılabilir. İade bildirimi alınması sonrasında hizmet 24 saat içinde iptal edilerek hiç bir ücret kesintisi yapılmadan ödeme iadesi gerçekleştirilmektedir. Ödeme iadesi 7-14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca iade durumu olası stok sorunu yada fiziksel tedarik durumu sağlananaması durumunda GOGUMAX DC tarafından iade işlemi başlatılabilir. GOGUMAX DC hiç bir mazeret göstermeksizin hizmetinizi askıya alarak kullanmadığınız günlerin ücret iadesini sağlayarak hizmet almanızı sonlandırabilir.

1b. Render ve Canlı Yayın Sunucuları; T.M.K haricinde tutularak hiç bir iade yada iptal söz konusu değildir. Bu sunucular müşterilerinin siparişine göre tedarik edilip yayın hayatına dahil edildiği için sipariş oluştuktan sonra hizmet teslim edilmemiş olsa bile iade yada iptal söz konusu olamaz. Özel sipariş olarak adlandıralın bu sunucular iade kapsamı dışındadır.

1c. Proxy Hizmetleri; T.M.K haricinde tutularak hizmet teslimi sonrası 6 saat içinde memnun kalınmadığı taktirde iade bildirimi yapılabilir. İade bildirimi alınması sonrasında hizmet 24 saat içinde iptal edilerek hiç bir ücret kesintisi yapılmadan ödeme iadesi gerçekleştirilmektedir. Ödeme iadesi 7-14 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca iade durumu olası stok sorunu yada fiziksel tedarik durumu sağlananaması durumunda GOGUMAX DC tarafından iade işlemi başlatılabilir. GOGUMAX DC hiç bir mazeret göstermeksizin hizmetinizi askıya alarak kullanmadığınız günlerin ücret iadesini sağlayarak hizmet almanızı sonlandırabilir.

2. GOGUMAX DC eğer müşteriye iadeye konu hizmet için fatura kesti ve ulaştırdıysa ücret iadesi esnasında bu fatura için aynı bedelle iade faturası kesilmesini isteyebilir. Müşteri iade faturası kesmezse veya GPU.COM.TR’e ulaştırmazsa ödeme yapılmaz.

3. GOGUMAX DC üzerinden aldığınız tüm hizmetler aylık olarak otomatik yenilenmektedir. Bu nedenle hizmet yenileme tarihinden en geç 7 gün içinde iade talebi oluşturulmamış hizmetlerin faturaları müşterilerimize gönderilir.Bu kuralı yerine getirmemiş müşterilerimiz hizmet iptal / iade talebinde bulunamaz. Gönderilen faturanın 7 iş günü içinde ödenmemesi durumunda avukatlarımız tarafından resmi yazı ile haciz işlemi başlatılmak için gerekli müraacatlar yapılmaktadır.