GPU GÜCÜ

Render Sunucuları
3D 2D AE CD

Türkiye'nin ilk ve tek render sunucu sağlayıcısı.

Render sunucuları ile artık, render yapmak için bilgisayarınızı meşgul etmek zorunda değilsiniz. Projelerinizi kendi bilgisayarınız üzerinde hazırlayıp kiraladığınız render sunucusuna yükleyerek render aldırabilirsiniz. Birden fazla render sunucu kiralayarak daha fazla iş teslim edebilirsiniz.
Windows 10 üzerinde kullanılan tüm render yazılımlarını çalıştırmak için kullanılabilir.
Bazı Programlar; 3Ds Max, Maya, Cinema 4D, Alias Product, After Effects, Rhino Cores, Solidworks, Pixologic Zbursh, CorelDraw, Autodesk, Google Sketchup, FreeCad, MeshMixer, Belender ve tüm render yazılımları.
Render sunucular iade kapsamı dışındadır.
Lütfen kullanacağınızı yazılımın minumum sistem gereksinimlerini inceleyerek satın alım yapınız.

Render Sunucuları
RDR-101
Standard
AMD A8-A10 3.0 GHZ
RAM
8 GB DDR4
DİSK
250 GB SAS
GPU
2 GB 128 BİT
TRAFİK
20 MBIT /SN
1 AYLIK

2000 +KDV


 • Windows 10 İşletim Sistemi
 • %100 Fiziksel Ekran Kartlı Bilgisayar
 • Tüm Render ve benzeri işlerinizi yapın.
 • Statik Turknet İp Adres
 • Windows RDP Anlık Yönetim
 • 8-12 Saat Arasında Teslimat
Hemen Kirala
RDR-102
Standard
AMD A8-A10 3.0 GHZ
RAM
16 GB DDR4
DİSK
250 GB SAS
GPU
2 GB 128 BİT
TRAFİK
20 MBIT /SN
1 AYLIK

4000 +KDV


 • Windows 10 İşletim Sistemi
 • %100 Fiziksel Ekran Kartlı Bilgisayar
 • Tüm Render ve benzeri işlerinizi yapın.
 • Statik Turknet İp Adres
 • Windows RDP Anlık Yönetim
 • 8-12 Saat Arasında Teslimat
Hemen Kirala
render sunucu
RENDERING

Render Sunucu
Nedir ?

Render Sunucu; 3Ds Max, Maya, Cinema 4D, Alias Product, After Effects, Rhino Cores, Solidworks, Pixologic Zbursh, CorelDraw, Autodesk, Google Sketchup, FreeCad, MeshMixer, Belender ve tüm render yazılımlarını çalıştırmak için kullanılan sunucu tipidir. İçerik üreticiler tarafından tercih edilen bu sunucularda render yaparken artık kendi bilgisayarınızı meşgul etmek zorunda değilsiniz. Ayrıca hiç bir ek bilgisayar tedarik etme zahmetinede girmenize gerek yok. Sınırsız render sunucu kiralayarak içeriklerinizi ve işlemlerinizi kendi evinizdeki bilgisayarınızı meşgul etmeden hazırlayabilirsiniz.

WINDOWS REMOTE DESKTOP

Güçlü Bağlantı
Rahat Yönetim

Her Windows bilgisayarda olan Windows Remote Desktop ile sunucularımıza kolaylıkla bağlantı sağlayabilirsiniz. Ayrıca; Mac ve Linux kullanıcıları ise sunucularımıza Google Remote Desktop ile bağlantı kurabilir ve rahatlıkla yönetebilir. Türkiye'nin özenle optimize edilmiş sunucuları ile hizmetinizdeyiz.

Windows Remote Desktop
Teknik Destek GOGUMAX DC
7/18

Haftanın Her Günü
Teknik Destek

Haftanın 7 günü 18 saat boyunca teknik personelimiz sizlerin sorun ve isteklerini çözmek için çalışıyorlar. Teknik destek hizmetimiz sadece destek merkezi üzerinden sağlanmaktadır. Sorunlarınızı ve isteklerinizi ekibimize hemen ileterek çözüme kavuşun.

NETWORK

En İyi
En Kesintisiz

TIER III standartlarında olan hizmetlerimiz ile 99.8 uptime garantisi sunmaktayız. Yedek operatör destekli network altyapımıza olası kesintileri dahi hiç bir kayıp yaşamadan yeni devrelere aktarıp devam etmekteyiz. Turknet Yapa, Turk Telekom Ana Omurgası üzerinden kesintisiz ve güçlü filtrelerden geçirilmiş temiz network ile bulaşarak ayrıcalıklı bir internet deneyimi sağlamanıza olanak sağlıyoruz.

Game VDS
Yedekli
%100 Korumalı

Gelişmiş
Altyapı

Tüm ağımız Mikrotik Firewall cihazları üzerinden paket ve look kontrolleri sağlanarak çıkış yapmaktadır. Olası Spoff çıkışları yada gelecek saldırıları hiç bir ek ücret ödemeden startup olarak engelliyoruz. Olası yüksek saldırılara karşı otomatik kurallarımız sayesinde ip adreslerimizi yurtdışına kapatarak kesintisizliğe devam ediyoruz.